środa, 29 marca 2017

Witam na moim nowym blogu! :)

  Przez całe moje krótkie 30-letnie życie, moim marzeniem było dzielenie się moimi przeżyciami związanymi z książkami. Czytam nałogowo od około 20 już lat, i czytam wszystko, komedie, romanse, horrory, thrillery, a nawet składy na szamponach. Choć muszę przyznać że moim ulubionym gatunkiem jest fantasy. Ogromną miłością też pałam do sag skandynawskich.
  Oprócz tego że czytam nałogowo to również kupuję nałogowo (z czego się nie cieszy mój małżonek, jak i listonosz chociaż dzięki moim zakupom trzymają formę), oraz wypożyczam z biblioteki. I to nie jest tak że nie mam życia,o nie nie, mam życie, ale nie mam czasu na sen po prostu, i zrobienie obiadu (dzięki Bogom jest catering!!).
  Zastanawiałam się ostatnio w jaki sposób można by było znaleźć kogoś z kim można by było się podzielić moją pasją, wymienić się doznaniami i poznać innych pozytywnych nałogowców książkowych. Nie uwierzycie, na jaki pomysł wpadłam!! Założę Bloga!! (wiem niebywale odkrywcze :) ) i tak w oto ten sposób znalazłam się tu :D
  Postanowiłam że na dniach wstawię tu jakąś recenzję, więc zabieram się do pracy :)
Prosiła bym też o komentarze, bo dobrze jest wiedzieć co się źle robi :D

  P.s Pozdrawiam moją kotkę, moją przyjaciółkę największą, oraz pierwszych mych gości, których witam serdecznymi uściskami :)